Skip to content Skip to footer

Lokalita

Hvar Sport Resort Apartments má strategickou polohu v blízkosti města Sučuraj. Jen 15 minut chůze vás dělí do přístavu, odkud každých 30 minut odjíždí trajekt na pevninu. Klikatá zátoka Blace dává pocit vlastního moře. Nejbohatší květena z tisíce chorvatských ostrovů zajistí, že Hvar hraje pestrými barvami všechny měsíce v roce. Olivové háje, mandarinkové sady a zrající granátová jablka dokreslují atmosféru oázy.

Vlastní zdroje: Voda a Elektřina

Jako jeden z mála má Hvar veškerou občanskou vybavenost, vlastní zdroj vody a elektřiny, přístav, města, markety i čerstvé trhy a brzy i podzemní dálnici. Je to ráj vodních sportů a rybolovu a hlavně – vaše místo pod sluncem, kde léto trvá 6 měsíců v roce.

I po zbylou část roku se vaše cesty sem budou nést v příjemném přímořském duchu a teplotách kolem nebo nad 10 °C. To je rozdíl mezi severnější Istrií a střední Dalmácií – zimní bundy netřeba! Říjen se na Hvaru nese ve znamení mandarinkobraní, prodloužením pobytu zase získáte netradiční advent plný čerstvého ovoce a ryb.

Relax: Písečno-oblázková pláž

Hvar Sport Resort**** nový, jedinečný sportovně-rekreační areál se nachází v městečku Sučuraj. Moderní komplex se pyšní soukromou 1 200 m² písečno-oblázkovou pláží, restaurací, barem a veškerým zázemím pro vodní i jiné sportu.

Izolovaný resort zajišťuje bezpečí a dostupnost za jakékoliv pandemické situace, žije vlastním životem 12 měsíců v roce. Vše jen 10 hodin autem.

Připraveno je vše od paddle boardingu přes vodní lyže až po cyklistiku, čtyřkolky a míčové hry. Resort se slovenskou a středomořskou kuchyní je rodinného typu, postavený a vedený tak, že se o své pobíhající ratolesti nemusíte bát jak v oploceném resortu, tak na soukromé pláži, kde na dítě dohlédnete. Zábava pro nejmenší v moři i při animačních programech zajištěna, aby rodiče mohli vydechnout a žít pro sebe.

Kancelář

Havlíčkovo náměstí 512

284 01 Kutná Hora

© 2024 Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Marek Jeníček.