Skip to content Skip to footer

O projektu

Bezmála dva tucty luxusních apartmánů čekají na své první majitele v městečku Sučuraj na Hvaru –⁠ lokalitě pro celoroční aktivní pobyt.

0 x
RESORT
0 x
3+KK
0 x
2+KK

1. fáze výstavby

Celkem 22 patrových apartmánů o rozlohách od 65 do 100 m² bylo letos kompletně dokončeno v rámci druhé etapy projektu Hvar Sport Resort****, jedinečného místa pro celoroční pobyt podnikatelů, vícegeneračních rodin a příznivců dlouhodobě udržitelného životního stylu. V první fázi byl v samostatné zátoce „na samotě u lesa“ postaven Hvar Sport Resort****. Rekonstrukcí původních nemovitostí vznikl na celkové rozloze 12 871 m² plně vybavený přímořský areál sportovně-rodinného typu. Resort funguje jako plně funkční samostatná jednotka, kde máte všechno pro relaxaci, zábavu i výkon na jednom místě. Zároveň daleko od turisty přeplněné pevniny –⁠ k místu vede vlastní příjezdová cesta mezi lesy.

2. fáze výstavby

Patrové apartmány s výhledem na moře, terasou a parkováním. Nynější druhá etapa reaguje na zájem klientely si tento středodalmácký klenot nejen pronajímat, ale i vlastnit. Připravené na své první majitele jsou plně vybavené apartmány 5 velikostí a dispozic. Byty vysokého standardu splňují potřeby náročné středoevropské klientely od masivních obkladů přes kingsize postel až po tablety do Nesspresovače. Moderní design s použitím nejkvalitnějších přírodních materiálů můžete sami ovlivnit.

Jak to začalo?

Celý projekt vznikl z vize majitele Igora Sidora, který si místo napoprvé zamiloval natolik, že nešlo jinak než začít, krok po kroku, živit a zhmotňovat sen. Vybudování druhé etapy 22 apartmánů je dalším pomyslným mezníkem a výsledkem zápalu a práce celého týmu. Třetí část přinese výstavbu dalších apartmánových domů v souladu s přírodou a poklidnou atmosférou ostrova.

HVAR

Vyberte si svůj vysněný apartmán

Kancelář

Havlíčkovo náměstí 512

284 01 Kutná Hora

© 2024 Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Marek Jeníček.